• Genel
  • 0

user uğruna

 Merhaba değerli misafirlerimiz.

Yaklaşık 8 yıldır seslisohbet siteleri’ne ara vermeden takılan ve birden fazla seslichat siteleri olan bir kişi olarak,haliyle çok sitelerde bulundum ve gördüğüm bazı site sahipleri user uğruna seviyesizliğe göz yummaktalar.

Bir tek user için bin bir takla atmaktalar,özellikle başka sitelere reklam atmak için görevlilerin’den bazılarına bunu görev olarak vermekteler.

Şuan için benim iki adet sesli sohbet sitem var bu site haricin’de bir tanesi 5 yıldır diğeri 2 yıldır hizmet vermekte ve inanın hiç bir siteye hiç bir zaman reklam ne attım nede attırdım.

Bazen bizim adımızı lekelemek için birileri başka sitelere giderek reklam atmışlar ve sitemize gelen reklam atılan site sahibi yada görevlileri ile konuştukdan sonra atan kişinin ip’sine bakınca sitemiz içerisin’de takılan ve seviyesizliğin’den dolayı uzaklaştırılan ve görevi silinen bunu hazmedemeyen bir kaç kişi olduğu ortaya çıktı.

Hani bir söz vardır meşhurdur reklam’la gelen reklam’la gider diye.Doğru bir söz aslın’da sitesi’ne sırf user çekmek için seviyesizliğe göz yumanlar yine bir user için başkalarının haklarını almak’dan hiç çekinmemekteler.

Bu 8 yıl boyunca bir sitede reklam atıldığını gördüğüm zaman kesinlikle reklam atan siteye gitmemişimdir.

Neden derseniz o reklam atan site karşı’da ki kişinin hakkına saygı göstermiyor’ki benim hakkıma saygı göstersin,ayrıca reklamlara şunu yazıyorlar seviyeli sohbet, dürüst arkadaşlık bunlara hadi ordan diyorum,reklam atan kişinin neresi seviyeli neresi dürüst ki bana arkadaş olsun yanılmıyorum değilmi.

Başkasının hakkına saygı göstermeyen benim hakkıma nasıl saygı göstersin.

Kısaca reklam atmak ve seviyesizliğe izin vermek insana yakışmıyor.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube