• Genel
  • 0

sesli sohbet

Dünya genelin’de

Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sesli sohbet siteleri , her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlesine daha güzel hizmet verebilmek için yenilikler sunulmakta.

 Bu tür sitelere

Kişiler’in rağbet etmesin’ de ki  sebepler ise,online olarak dünya’nın ve Türkiye’nin çeşitli şehirler’in den kullanıcıları bir arada sohbet edebilme imkanı sağlaması ve ücretsiz olarak kişiler’in bu siteler’den faydalanması ayrıca kameralı  görüntülü olarak site içersin’de kullanıcıların görüşmesine imkan sağlaması,hem yazılı,hem görsel ve seslisohbet etme imkanı’nı bir arada barındıran bu siteler.

Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmak’ta.

 Farklı format

Kimi siteler genel bir kullanıcıya hitap ederken,kimileri’de belli bir grup,dava yada topluluğa hitap etmek’te yani aslın’da bu siteler inanılmaz derece’de bir çok alan’da kullanılabilir.

Ve bunu fark eden bazı grup,yada topluluk bu tür imkanları olan bir web sitesi’ni kullanmak’da ve kendi formatlarına uygun olarak hizmet vermekteler.

Dostları ve arkadaşları

Kullanıcılar rahatca gerek real hayat’dan dostları arkadaşları ile yada yine bu tür siteler’den tanıştığı ve dost olduğu arkadaşları ile rahatca ve eğlenceli bir ortam’da bu siteler içerisin’de muhabbet edebilmektedir.

Bazen bu tür site tutkunları,bir kaç arkadaş toplanıp bu format’da siteler açmaktalar.

Her sitenin kendine özgün içeriği formatı üzerine kullanıcıları bulunmak’ta.

 Ve değişik format’da

Olan bir çok site’nin arasında islami sesli sohbet siteleri’de bulunmak’ta,islami seslisohbet siteleri’de kendi’ne özgün kuralları ve formatı ile kullanıcılarına hizmet vermekteler.

Bu siteler’in amaçları aslın’da islam’ı anlatmak ve imkan dahilin’de tebliğ ederek bir çok kardeşimize ulaşmak.

Fakat pek fazla bu konu’da kullanıcılara ulaşamıyorlar,bunun sebep’ler’in den bir tanesi tabi bana göre,genel kullanıcı’ya hitap etmemesi diye düşünüyorum.

Çünkü insanları bir şeylere mecbur bırakmak yerine,seviyeyi aşmamak kaydı ile genel kullanıcı kitlesine hitap edecek format’da hizmet vermek,o kişiler’in kendi rızası ile katılmak isterse islam  odalarına girmesi,yoksa diğer farklı eğlenebileceği arkadaşı ile muhabbet edebileceği format’da ki odalar açmak ve bu oda’lar seviyeli olmak kaydı ile olmalı.

Eğlenebilmeli

Kişiler eğlenebilmeli,gülebilmeli ve oyun oynayıp stres atabilmeli bu tür genel kullanıcıya hizmet vermek için yeni bir formatla genel kitleye hitap eden sitemiz’in paneli yakında açılacaktır.

Ve her kullanıcıya sitemiz açıktır.Size format’ı uyan odalarımız içerisin’de eğlenebilirsiniz.

Tabi’ki diğer genel siteler’in aksine biraz daha seviyeli olmak için dikkat edilmesi gereklidir sitemiz içerisin’de.

Sizlere hoş sohbetler diliyoruz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube