• Genel
  • 0

sesli sohbet üyelik

  Merhaba değerli ziyaretçimiz.

Sitemiz’e üyelikler ücretsiz olmakla beraber dilerseniz,sesli sohbet sitemiz içerisin’de üye olmadan’da seslisohbet yapabilirsiniz.

Üyelik işlemi için dilerseniz giriş sayfamız’da bulunan üye ol yada üyelik formu’nu doldurup bir iki dakika içerisin’de üyelik işleminiz gerçekleşecektir.

Rumuz üyemize ait ise

Bu üyelik işlemi sırasın’da seçmiş olduğunuz rumuz bir üyemiz’e ait ise,sistem siz’den başka bir rumuz seçmenizi isteyecektir.Başka bir rumuz seçerek yada seçmiş olduğunuz rumuz’un yanına farklı karakter girerek örnek ( _  # [ rumuzunuz ] Gibi yine aynı rumuzu alabilirsiniz.

Mail adresi kayıtlı ise

Yine üyelik sırasın’da daha önce’den kayıtlı bir mail adresi ile kayıt olma işlemi gerçekleştirecek olursanız,sistem yine kabul etmeyecektir ve siz’den başka bir mail adresi seçmenizi isteyecektir.

Güvenlik için şifreniz

Üyelik işlemi sırasın’da güvenlik için,lütfen tahmin edilmesi zor şifreler seçiniz,örnek ( 123456,yada rumuzunuz yakın yada memleketiniz ,doğum tariniz) gibi şifreler seçmek yerine,tahmin edilmesi güç olan şifre kombinasyonunu seçmenizi tavsiye ederiz.

Üye olmadan’da

Yine sitemiz içerisin’de yazımız’ın başın’da belirttiğimiz gibi üye olmadan’da islami sesli sohbet içerisin’de buluna bilirsiniz ve islami seslisohbet paneli içerisin’de üye’lerimiz gibi odalar arası gezebilir ve bir çok haklara sahip olabilirsiniz.

Normal üyeler’de olduğu gibi ,üye paneliniz,resim yükleme yada video yükleme gibi haklara sahip olamıyorsunuz.Sadece online olarak site içerisin’de aktif olabiliyorsunuz.

 Karar vermişseniz

Doğru’dan site’ye misafir girişi yaparak girmişseniz ve üye olmaya karar vermişseniz.

Sitemiz içerisin’den çıkma’dan,panel içerisin’de üye ol,seçeneğine tıklayıp karşınıza çıkan üye ol formunu doldurup işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube