online chat

Online chat

Değerli misafirlerimiz.Sitemiz online chat sitesi olarakda geçmekde.Sohbet paneli içerisinde giriş yapmak için activex eklentisini öncelikle kurmanız gerekmektedir.

Bu işlem kısa sürmektedir.Aksi halde chat paneline giriş yapabilirsiniz,Fakat odalara giriş yapamazsınız.Bunun için activex eklentisi kurulu olmalıdır.

Eklentiyi kurdukdan sonra direk yada sayfa yenilerek online chat odalarına giriş yapabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile web sitesi geliştiricileride kullanıcılara daha kolay ve güzel imkan sunabilmek adına geliştirmelerde bulunmaktadır.

Online chat sitelerinde kullanıcılar birebir sohbet edebilmektedir.

Fakat diğer online chat sitelerinden ayrıcalığı bulunan seslichat sitelerinde odalar içerisinde sesli olarak sohbet yapapılabilmektedir.Oda içerisinde bulunan kullancılara mikrofon aracılığı ile sesinizi duyurabilirsiniz.Böylelikle karşınızdaki kişiye daha yakın olarak muhabbet edilebilmektedir.

Bir diğer özelliği ise kameralı yani görüntülü olarak oda içerisinde diğer kullanıcılar ile konuşma imkanı sağlamasıdır.

Oda içerisinde bilgisayarınızın aracılığı ile kamera aktif butonuna tıklamanız halinde oda içerisinde kameranız aktif olacaktır ve böylelikle diğer kullanıcılar sizi görebileceklerdir.

Kamera açmak mecburi değildir ve asla kimse bu konuda zorlanmamaktadır.İsteyen kullanıcı kamerasını açabilmektedir.

Aynı anda sesli, görüntülü ve yazılı olarak sohbet etmenin imkanını bulabileceğiniz seslisohbet sitesi tamamen ücretsizdir.

Online olarak oda içerisinde bulunan  kullanıcılar ile konuşabilirsiniz.

Ayrıca yine mikrofon aracılığı ile konuşmanın yanı sıra sevdiğiniz parçaları eserleri oda kullanıcılarına dinletme imkanıda bulunmaktadır.

 

Çalınan eserlere site içerisinde bulunan ikon hareketli resimler ile eşlik edebilirsiniz.

Birbirinden güzel ve anlamlı ikonları panel içerisinde ikon sekmesinden açabilir ve maus yardımı ile kullanabilirsiniz.

Her siteye göre ikonlar değişebilmektedir.Site sahibi tarafından sitenin içeriğine göre yada kullanıcılarının isteklerine göre ikonlar farklılık göstermektedir.

Eğlenceli yarışmalar düzenlenmektedir.Ve böylelikle daha sıcak bir ortam içerisinde bulunan kullanıcılar daha çabuk kaynaşmaktadırlar.

Diğer online chat sitelerinden çok farklı ve kullanışlı olan seslisohbet sitelerine ilgi her geçen gün bir hayli artmakta.

Bunun başlıca nedenleri kullanıcılarına birbirlerini daha iyi tanıma imkanı sağlaması ve içerisinde farklı aktivitelerin yapıalbilmesidir.

Hemen hemen her ülkeden kullancıları bulunan sesli sohbet sitelerinde aradığınız arkadaşlığı dostluğu bulabilmeniz daha kolay olmaktadır.

Üstelik bu online sohbet hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kimi sesli siteler görevleri ücretli olarak vermektedir,kimi siteler ise ücretsiz olarak vermektedir.

Sadece kullanıcılar kendilerine özel site içerisinde oda kiralamak isterlerse belirli bir ücret karşılığında kendilerine özel olarak oda açılmaktadır ve dilerse bu odaya şifre ile giriş yapılmasını sağlayabilir ve böylelikle istediği kişilere oda şifresini vererek sadece istediği kişilerin odaya girmesini sağlayabilmektedir.

Kullanıcılar sadece  arkadaşları dostları ile görüşmek için bu tür oda kiralama ihtiyacı duymaktadır.Kimi oda sahipleri ise odalarını her kullanıcıya açmaktadır.

Özel odası olan kullanıcı site sahibi ile anlaşmasına bağlı olarak kendisi ve belirli bir sayıda arkadaşlarına görev yazma hakkına sahip olmaktadır.

Yine site kurallarına göre değişim gösteren oda sahibi ya site içerisinde yetki kullanma hakkına sahip olabilmektedir yada sadece oda içerisinde bu yetkiye sahip olabilmektedir.

Kimi site sahipleri oda sahiplerinin sadece odalarının sorunları yada dizaynı ile ilgilenmelerini uygun görmektedir.Kimileride tam aksine uygulama kullanmaktadır.

Eğlenceli bir ortamı olan sesli sohbet sitelerinde gerçekten istediğiniz bir ortamda site bulduğunuz takdirde bağımlısı olmanız kaçınılmaz olmaktadır.

Seviyeli olarak hizmet sunan siteler daha çok rağbet görmektedir.Artık insanlar seviyesizlikden bıkmış durumdalar özellikle bayan kullanıcılar bu durumdan bir hayli şikayetçiler.

Bu siteler arasında seviyesini koruyan siteler her daim kazanmışlardır.Seviyeli olarak hizmet veripde kullanıcısı olan siteler elbet de bulunmaktadır.Fakat bu siteler gerek tanıtım gerekse yanlış webmaster yönlendirmesi ile googlede yada diğer arama motorlarında yükselemedikleri için pek bilinmemektedirler.

Sizleri sitemize davet ediyoruz ve bizlerle dost olmanızı bekliyoruz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube