• Genel
  • 0

ignore yapmak

Değerli misafirlerimiz ve üyelerimiz.

Her zaman günlük hayatımız da yada sanalda olduğumuz zaman karşılaşabileceğimiz,kendini bilmez bir takım insanlar olmaktadır.

Yada konuşmasınızı tavırlarını beğenmediğimiz kişiler bulunmaktadır.

Eğer seslisohbet esnasında bu tür kişiler ile karşılaşırsanız,sitemin size misafir olsun yada üye olsun bütün kullanıcıların kullanabildiği ignore komutu bulunmaktadır.

 İgnore ne işe yarar

Bu komut sesli sohbet içerisinde bulunan bir kullanıcının sözlerinden,hareketlerin den yada mikrofon da çaldığı hoşunuza gitmeyen bir parçayı dinlemek istemiyor iseniz o kullanıcıyı ignore komutu kullanarak engellemek dir,bu komutu kullanırsanız o kişi ile alakalı bir yazı’yı göremez,yada konuşma veya çaldığı bir parçayı duyamazsınız.

Bazen argo ve benzeri konuşmalar yapan kişiler olmaktadır.O sıra da yetkili olmayabilir site içerisinde yada bilgisayar başında olmayabilir.

O sebep den o kişinin kötü davranışlarını görmemek için,kişiyi ignore komutu ile ignore ederseniz,o yokmuş gibi yine eğlencenize devam edebilirsiniz.

Yetkili arkadaşlar geldiği zaman gerekli bildirimi kendilerine yapabilirsiniz.

 Peki nasıl kullanabilirim?

İgnore komutunu kullanmak çok basit bir işlem.Öncelikle rahatsız edici tavır ve davranışlarda bulunan kişi nin rumuzunun üstüne maus  ile sağ tıklıyorsunuz.

Daha sonra sağ tıklama işlemi yaptığınızda bir sekme açılacak ve o sekme içerisinde ignore komutunu göreceksiniz.O komuta maus ile sol tıklarsanız kişi ignore olacaktır.

 İgnore nasıl kaldırabilirim?

İgnore işlemini yaptığınız kullanıcının yeniden ignoresini kaldırmak için,yine ilk işlemi yaptığınız gibi maus ile sağ tıklıyorsunuz ve açılan sekmede ignore komutuna tıklıyorsunuz ve tekrar dan o kişinin paylaşımlarını görebilirsiniz.

Basit bir şekilde bu tür rahatsız edici kişilerden kurtulabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube