Ajax Chat Sohbet Scripti

 Ajax Chat Sohbet Scripti

Sizlere forum siteleri için kullanıcı kayıtlı chat scriptini tanıtmak istedim.

seslisohbet siteleri çıkmadan önce bir çok web sitesinde karşılaşabiliyorduk bu tür yazılımlar ile,eskisi gibi karşımıza çıkmasada yinede bazı siteler kullanmakta.

Bilindiği üzere bir çok chat scripti bulunmakta neredeyse 1000 e yakın yerli ve yabancı bu tarz scriptler var.

Sitenize kolayca entegre edebileceğiniz ve forum siteniz için kurmak istiyorsanız kullanıcı kaydını destekleyen fakat forum sitesi dışında siteler için kullanıcı kaydı bulunmayan Ajax Chat Sohbet Scripti 20 Nisan 2013 tarihinde v0.8.5 sürümünden v0.8.6 sürüme güncellenmiş olup,sizelere v 0.8.6 sürümünü hakkında bilgi vereceğiz.

ajaxchat sohbet scripti

ajaxchat sohbet scripti

Genel olarak forum siteleri için kullanılan scriptde kullanıcılarınızın online olarak sitenizde bulunduğu zaman içerisinde canlı sohbet etme imkanı sağlayan bu yazılım kullanıcılarınızı daha fazla siteniz içerisinde aktif olarak bulunmalarını sağlamaktadır.

Ve kullanıcılarınızın birbirleri ile daha kolay iletişim kurmaları açısından,daha hızlı sorunlarına çözüm bulmaları ve tanışmaları açısından güzel bir yazılım.

Bu tür yazılımlar aracılığı ile sitenizde ziyaretçilerin daha fazla zaman geçirmesini sağlayabilir ve sıcak bir ortam sunabilirsiniz.

Google Ajax Chat Sohbet Scripti yazdığınız takdirde sürümlerinin hepsine ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslizindan seslizindan sesliyoutube